Bu kompozitşık pozisyon ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, şişko konutların üzerine insanların eskisi denli haberleşme zarfında olmamalarını sağlayan sosyalleşme problemleri de bir araya gelince yaşanan bu kargaşa kucakının düzene girmesi bağırsakin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik evetğundan bu el ile beraberinde apartman bağırsakin bir idareci seçiliyor.

Apartman yönetimi kimlerden oluşur ve görevleri nelerdir?
Apartman yönetimi bağırsakin ilk olarak yöneticinin seçilmesi gerekir. Intihap yaparken apartman yönetimi kimlerden oluşur sorusunun cevabını öğrenmek ve buna destelı konaklamak önemlidir. Apartman yöneticisi oylar ile seçilir ve seçildikten sonrasında temelı görevleri vardır. Bu görevler;

· Apartman sakinleri aracılığıyla varsa dar sahibi ve kesme sahipleri aracılığıyla belirlenen kararları yerine getirir,

· Apartmanın korunması, bakımı, tamirı ve tedbirleri karşı bütün yetkilere sahiptir.

· Umumi el maslahatleri, harbilik ve bakım maslahatleri, asansör, kalorifer, cazibe, emniyet ve sigorta maslahatlerinden sorumludur.

· Umumi olarak bütün bakım, tamir, harbilik ve başka giderler bağırsakin apartman sakinlerinden belirlenen tarihlerde aidat alarak apartman ihtiyaç ve giderleri bağırsakin maddi dayanak kırmızıır.

· Birlik gelir ve giderleri defterde meblağ ve aldığı aidatların makbuzunu keser.

Apartman sakinleri aracılığıyla bir apartman yöneticisi atanamaz ise bu durumda devreye Hevesli Apartman Yöneticisi girer.

Hevesli Apartman Yöneticiliği Nedir?
Kombine dirim alanlarının artması ile temelı iş kolları ortaya çıkmaktadır. Hevesli Apartman Yöneticiliği de bu iş kollarından biridir.

Son yıllarda iş gücü ve insanların giderek yarışırken kendi maslahatleri haricinde özge bir maslahate saat ayıramamalarının makro bir mesele olması vecihünden apartmanda yaşayan kişilerin çoğunlukla bu tür yöneticilik maslahatleriyle ilgilenecek vakitlerinin olmaması amma zaruri olan bu durumu yapmaları çoğunlukla apartman evetşantısında sorunlara racon açıyor. Bu problemleri haricen meraklı kişilerin düzenlemesi herkesi bu anlamda hümayun eden bir durumdur. Daire maliklerinin bu süreci basitçe bir şekilde çözmek istemeleri üzerine bu alanda kompetan kişilerden dayanak kırmızııyorlar.

Apartman yönetimini haricen tarafsız ve kompetan eşhas aracılığıyla strüktürlmasının apartman sakinleri arasındaki ortaya çıkabilecek temelı sorunları ortadan kaldırıyor. Daha kararlı, otoriter ve bol bir şekilde el sağlamlanmış oluyor. Bu meraklı apartman yöneticiliği karşı sertifika programları bulunmaktadır. Yetişek kırmızıınan bu yöneticilik sistemi iş istidamı açısından da makro bir ögönen taşımaktadır.

izmir apartman yönetimi
İzmir apartman Yönetim firmaları
İzmir Bina Yönetim firmaları
İzmir Site Yönetim firmaları
izmir apartman yönetimi şirketleri
izmir apartman Yöneticiliği
izmir Bina Yöneticiliği
izmir Site Yöneticiliği
Profesyonel Apartman yöneticiliği İzmir
Profesyonel Apartman yöneticiliği ücretleri
Apartman Yönetimi firmaları Fiyatları izmir
İzmir Apartman yöneticiliği Fiyatları
İzmir Dışarıdan yönetici ücretleri
Kurumsal Site yönetimi İzmir
Profesyonel Site Yönetimi İzmir