www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’de en yerinde hareketli okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa benzeri şekilde, canlı okey oyunlarına sulplabilirler. Belli bir süre zarfında en çok noktaı toplayan kişi, oyunu kazanır. Bunun yönı rabıta, birgeniş hareketli uygulama da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her evetşfecir insanoğlunun yumuşakuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve aldatmak ücretsizdir. Bir entrika oynamayı gözetmek çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Sair ne hareketli okey uygulamaları var?
 • En pop uygulamalar nelerdir?

Mynet Okey, hareketli cihazlarda indirilebilen en pop alet okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı entrika modu bulunmaktadır ve ister ihvanınızla ister ecnebilarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem de IOS cihazlar sinein mevcuttur.

Okey Plus, üzere her okey oyuncusunun allıkışkın olduğu bir entrika unvanına sahiptir. Başarılı bir uygulama olan Okey Plus, 4 milyondan ziyade ölümlü tarafından indirilmiştir. İki seçeneği vardır: normal okey ve dolaşma okey. Hem Android hem de IOS sinein uyumludur.

Kılgı İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Taşınabilir okey aldatmak çıktı çok elan basitçe ve elan ucuza esrar oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden matrak hareketli uygulamalar ortada kanunlar yaparak okey keyfini evetşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Berkl, Ödüller Kulaklı!

Okey, Türk kültürü sinein son kademe önemli bir entrika haline mevruttir ve binlerce ölümlü tarafından oynanmaktadır. Okey, çoğunlukla refiklarla beraber evde oynanır, ancak online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla alay malay, sırf canlı okey oyna seçeneğine ehil olan birgeniş farklı ortam da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının yeteneklerini göstermeleri sinein harika bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller isabet şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Berklın ve Ödüller Kulaklıın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına akmak sinein birgeniş farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr üzere birgeniş farklı ortam, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar çoğunlukla sınırlı bir ücret kontralığında düzenlenirken, temelı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her hin ödül sineermese de, ücretsiz deneyim kazandırmaları açısından hayırdır.
 • Canlı okey turnuvalarına akmak, okey oyuncularının deneyimlerini ve yeteneklerini geliştirmelerine olanak teşhisr. Başkaca turnuvalarda ödül isabet şansı, insanoğluın bu turnuvalara bağ göstermelerinin asıl nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Doğrultmak İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında muvaffakiyetlı olmanın en yerinde yollarından biri, okey aldatmak sinein gerekli olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir özge önemli faktör ise, okey oyuncularının son kademe sabırlı ve dikkatli olmasıdır. Okey oynarken sabırlı sınırlanmak, oyuncuların akıllıca hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı mümkün.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına sulplmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini geliştirmeli ve özge oyuncuların hamlelerini elan yerinde anlamak sinein rakipleri analiz etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına akmak, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda yeteneklerini ve stratejilerini geliştirmelerine de yardımcı evet. Bu nedenle, rastgele bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına sulplmayı denemeli ve ödülleri isabet şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey aldatmak isteyenlerin internete yönelmesiyle alay malay, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu kişi, evlerinden çıkmadan okey oynama fırsatını kolaylıkla bulabiliyor. Üstelik temelı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu makaslamakda, www.okeydeyim.com.tr üzere birgeniş online okey platformunu ayyaşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr üzere siteler, en sevilen masa oyunlarından biri olan okeyi internet üzerinden oynamanın en basitçe yolu haline geldi. Bu sitelerde, hareketli telefonlar evet da bilgisayarlar marifetiyle okey aldatmak olası. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da mevcut. Başkaca, sefer sırasında evet da beklerken hin öldürmek sinein ülküsel bir entrika okey.

 • Okey Club
 • Baziçe Salonu
 • Mynet Okey
 • Baziçe Gemisi
 • Hep Okey

Bu siteler ortada Okey Club, en pop seçenekler ortada alan almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle rekabetabilirsiniz. Bilim rekabetmaları, çekilişler üzere etkinlikler de burada düzenleniyor. Başkaca, yeni üyelere ücretsiz okey oynama fırsatı da sunuluyor.

Baziçe Salonu ise, entrika oynarken kazanabileceğiniz ödülleri çitndıran bir şehir olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi elde etmek da olası. Kendi entrika salonunuzu oluşturabilir ve ihvanınızla okey oynayabilirsiniz.

Kent Özellikleri Ücretli mi?
Baziçe Gemisi Dost hararetlisı düzlemı ile dikkat çeker Faydalı
Hep Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Faydalı
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce entrika seçeneği vardır Ha (sınırlı seçeneklerde)

Tablo üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri de mevcut olsa da, temelı sitelerin sınırlı seçenekleri sinein ücret dileme ediyor. Bu nedenle önceden muayene yapmakta yarar var.

Bu sitelerde okey oynarken, döneminızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven el âlem, bu sitelerde kendi seviyesine usturuplu rakipler ile kolaylıkla rekabetabilir.

Okey Nite Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk kültüründe az çok pop bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun asıl amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen zarfında dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey elbette oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte tüm detaylar.

Okey Oyna: Okey aldatmak sinein öncelikle bir kaş okey taşı ve asgari iki oyuncu gerekmektedir. En ziyade dört oyuncuyla da entrika oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye mütebaki taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “ihtiyat taşı” olarak adlandırılır. Baziçe başlar ve her oyuncu sırayla taş allıkıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 pare seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, rastgele bir renk evet da yalan üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr üzere entrika sitelerindeki üzere sıralanır ve özge oyuncularla savaşım edilir.

 • Okey taşları renklerine gereğince dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mavi ve yağız
 • Okey taşları ayrıca nüshalarının da etkisi altında tutulur ve toplamda 106 pare olan taşlar, her renkte 13 pare nüshalı taş ve aralarında joker okeyi nüshalan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu sinein temelı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Birinci lalettayin taş çelde etmek, elan ziyade hamle şansının olması mealına gelir.
 2. Taşları elan hızlı dizmek sinein iki boşluk bırakarak icma yaratmak.
 3. İlk hemen nüshalı taşlar var ise, bu taşları düzeltmek ve beraberinde okey taşı bulunamıyorsa bu nüshalara gereğince düzen hazırlamak.
Okey Taktikleri Baziçe İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Gereğince Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı olası olduğunca kullanmaya çallıkışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin özge oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, stratejik bir şekilde taşların yerleşimini dokuman.

Okey, şatır vakit giyinmek sinein az çok ülküsel bir oyundur. Bu nedenle “Okey Nite Oynanır?” mebdelıklı makaslamakmızdan bilistifade, okey oynamaya mebdelayabilirsiniz.

mobil okey oyna
okeye giriş yap