Yat Isticar
Yat isticar, yata eklenmek isteyen ancak yat kısaltmak istemeyen eşhas tarafından çok sıklıkla tercih edilmektedir. Yat isticar çalışmalemi her saat hem meşakkatli hem de rahat ve palas bir tatil giymek karınin son mertebe elzem bir konudur.
Yat isticar çalışmalemi binalmadan önce elbette bir tatil planlandığı dair bir düşün sahibi olunmalıdır. Örneğin, zümre halinde tatil binalacaksa ona nazaran teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, maksut tatile reva bir güzergah belirlenir veya gene kişilerin zevkine reva DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti üzere hizmetler belirlenir.
Türkiye karınin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı evlendirmek karınin 1960’lı yıllarda gelişmeye başlamıştır.
Esas olarak 5 çhemayar yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Zümre halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar çalışmalemi Türkiye karınin berenarı tercih edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 anne başlıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’de en çok gökçe gezi karınin tercih edilmektedir. Bedduaşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler gökçe turlar karınin kullanılmaktadır. Trol teknelerine lavabo ve kamaralar ve emniyet hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda başlamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olabilir. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton kullanım suyu, mendebur deniz karınin tank ve her insanın rahatça sığabileceği palas kamaları vardır.
2010’lu yıllarda meydana getirilen bir araştırı gökçe yolculuğun klübe gitme, otel tatili veya resort tatilinden çok elan bir küme tercih edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’de yaşkocaoğlanp gökçe tuğra karışmak isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Mefret ve önde gelen yat firmalarının sunmuş olduğu hizmetler sebebiyle 20 senedir hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan üzere tatil bölgelerinde tatil evlendirmek isteyenlerin berenarı çok tercih ettiği bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem de huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok elan bir küme tercih edilir.
Gökçe gezi evlendirmek karınin yat isticar çalışmaleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota dair kafasında istifham çalışmaareti olan kişilerin, gökçe gezi hizmeti alacakları firmanın bu konuda mesuliyetli kişisiyle görüşüp bir karara bağlanması esenlanabilir.
Hatta bütçeye nazaran İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölübahir, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların bir numara bir numara gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu yol üzerinde hem son mertebe kullanılmamış olan koylarda bahir, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme vesileı elde edebilirsiniz hem de mevzi mevzi karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’de en çok tercih edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar berenarı sıktır çünkü yurtdışından gelen gezgin nüshası berenarı fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğhale baş başa geçmek karınin bu yola berenarı bir küme başvurur. Bu turistler sebebiyle vatandaşlarımız da gökçe dolaşma alışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce gökçe dolaşma dendiğinde Bodrum’da üstelik çok bir küme tercih edilmezdi ancak son 5 senelik proseste çıktı cümle gökçe tuğra çıkmaya başladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı yaratıcı eşhas her firmayla ufukmelidir ki verilen hizmetin emniyetli oluşu dair mutlak kanılar oluştıynet başlasın.
Özellikle Bodrum’dan başlayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturulma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti binalabilir. Bu yol gidilirken görülecek koyların sert çoğunda ihtimal 2000 sene sonra ilk nöbet bir insanoğlunun ayaklar değecek durumda olabilir. Her cihet hem çok kullanılmamış hem aşırı doğal güzellikler çitndırmaktadır.
Zümre halinde iş veya içtimai eşlarla, bir numara başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler karınin emniyetsiz zevk donör bir tatil yaşanabilir. Hassaten bu tatil binalırken kıyıya çıktığınız yerlerde tün çakerüplerine, leziz bahir ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum neşeli vakit geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

bodrum yat kiralama