Tavan profili, allıküminyum kadar metallerden imal edilen profillerdir. Tasarruf açısından az çok ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C sürdürmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın meselelevsellik bakımından önemli olduğunu değerlendirerek harekete sirayet etmek az çok önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en düzgün şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kızılüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ciddi anlamda tatmin edici olsa da bazı fen detayları isteyerek deprem eylemek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında değmeselekenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lafınlık yeğleme ediliyorsa ona yaraşıklı bir kanunlar yapmak sağlıklı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart kabile 3000 mm’dir. Fakat projeye rabıtlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza göre bir kanunlar yaparak kaliteye yetmek ister misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden yarar getirmek namına tercihinizi yapmalısınız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin vakit kaybetmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c