Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mekân almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas kucakin bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek kucakin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece alışdemeviklarını tadil etmek ve insanoğluın elan azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets tutmak kucakin geleneksel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanmaı kucakin tasarlanmıştır. Alet, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, tütünün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre elan azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek kucakin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da yöresel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer tütün ürünleri kadar bağımlılık binacı olabileceği konusunda ikazlar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı mizaç örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül emrazı ve diğer mizaç sorunlarına neden olabileceğinden endişe etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre elan azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas kucakin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve mizaç önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.