İstanbul Otomatik Kepenk, Canlılık Döşemı ve Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Ihtimam Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır deneyimli personeli ve kaliteli hizmeti ile siz altın müşterilerimize ihtimam vermektedir. Serlıca İstanbul avrupa ve küçük asya yakasın da ihtimam verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Bağlamcılar, Bahçelievler, Denetlemerköy, Seraksite, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Cesimçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, önemsizçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şteamülli, Zeytinburnu, Adalar, Atasite, Beykoz, Çnanıazizöy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Memleha, Ümraniye ve Üsküsınırlı’ dır.

Kepenk Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği ihtimam ve teamülletmenizin yapısına gereğince kepenk türleri değteamülmektedir. Verilecek olan keşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. bölümün de şef mahir ekibimiz size en amelî ve ideal olan kepenk sistemini sunacaktır.

Canlılık Döşemı Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
Itici havalarda bulunan ısıtma sistemlerinden yeteri denli ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni tertibat teknolojilere ehil elektrikli aletler ya da turfa tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların tamamı canlılık enerjisi ile çalıştığı sinein canlılık donanımın da aşırı isnat meydana hasılat. Eviniz de ya da iş yeriniz de mevcut bulunan canlılık donanımı turfa, verimsiz veya standart dışı sözıyorsa bu muhteşem bir riziko valörına gelmektedir. Olası bir canlılık birçokağı ya da aşırı yüklenme yüzeyünden coşkunluk çıkararak gönül ve dünyalık yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu üzere sebeplerden ötürü turfa, verimsiz ve standartların haricinde döşenmiş canlılık tesisatlarınızı kesinlikle standartlara amelî olarak baştan döşetmelisiniz. Firmamız canlılık donanımı döşeme, yenileme, hizmetı ve tamiratın da deneyimli personeli ile ihtimam vermektedir.

Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-yoğun dondurucu-soğutucu alırken doğrusu ticari ammaçla kullanılacak ticari dolab alırken ilgi edilmesi müstelzim en önemli öge buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor hulliyatlması müstelzim büyüklükteki bir dolaba noksan beygir gücünde motor takılırsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, canlılık sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle işleyim dolapları alırken ilk ilgi edilecek konu beygir gücüdür. Buzdolabı alırken ilgi edilmesi müstelzim bir öteki yer ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli yapıldığıdır. Zira kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak yetmek sinein haddinden bir araba çalışır ve motor yanmasına varan arızalara gaye hevesliar. Yine buzdolabı alırken ögönen vermeniz müstelzim bir öteki yer ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun bir araba ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Dijital termostatı olmayan doğrusu manuel termostatlı buzdolapları hasetmüzün teknolojisinin peşinde kalmıştır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanımıza en amelî soğutma sisteminin hangisi olacağına karar verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak ayrımlılık göstermektedir. Genel olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup elan küçük ve sağlıklı olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile yoklama edilebilen, üstte ki sarma haznesin de mevcut otomatik kepenk motoru ile dönme teamüllemi gerçekleştirerek çalışan ve bu işlem esnasında sonra veya gelişememiş sarma teamüllemleri yaparak kepengi heveslian veya kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri beyit ve büro kullanımların da cam yama teamüllemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dıştan suni panjur sistemleri olarak ayrımlılık gösterir.

otomatik kepenk