İstanbul Otomatik Kepenk, çarpıcılık Donanımı ve Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Hizmet Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 seneı aşkındır deneyimli mensubu ve nitelikli hizmeti ile siz giranbaha müşterilerimize özen vermektedir. Başlıca İstanbul avrupa ve küçük asya yakasın da özen verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Cebbarlar, Bandajcılar, Bahçelievler, Falrköy, Başakmemleket, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Muhteşemçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Değersizçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişlemli, Zeytinburnu, Adalar, Atamemleket, Beykoz, Çserpmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküaz’ dır.

Kepenk Hizmetin bile Dikkat Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği özen ve işlemletmenizin bünyesına bakılırsa kepenk türleri bileğişlemmektedir. Verilecek olan aptalif hizmetin bile saç kepenk, galvaniz kepenk, allıküminyum kepenk vb. sektörün bile lider uzman ekibimiz size en akla yatkın ve ülküsel olan kepenk sistemini sunacaktır.

çarpıcılık Donanımı Hizmetin bile Dikkat Edilmesi Gerekenler
Antipatik havalarda bulunan ısıtma sistemlerinden yeteri derece ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni mekanizma teknolojilere malik elektrikli aletler ya da çarkıt tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların hep çarpıcılık enerjisi ile çallıkıştığı için çarpıcılık donanımın da aşırı isnat meydana hasılat. Eviniz bile ya da iş yeriniz bile kâin bulunan çarpıcılık donanımı çarkıt, yoksul yahut ölçünlü dışı kalıyorsa bu koskocaman bir riziko anlamına gelmektedir. Olası bir çarpıcılık birçokağı ya da aşırı yüklenme façaünden tutkun çıkararak birey ve esrar kaybına sebebiyet verebilir. Bu kabilinden sebeplerden ötürü çarkıt, yoksul ve standartların haricinde döşenmiş çarpıcılık tesisatlarınızı behemehâl standartlara akla yatkın olarak baştan döşetmelisiniz. Firmamız çarpıcılık donanımı döşeme, restorasyon, bakımı ve tamirın da deneyimli mensubu ile özen vermektedir.

Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin bile Dikkat Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-dip dondurucu-soğutucu allıkırken doğrusu ticari yalnızçla kullanılacak ticari dolab allıkırken nazarıitibar edilmesi gereken en önemli öge buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor hulliyatlması gereken büparalıkteki bir dolaba yarım beygir gücünde motor takılmışrsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapkaloriı bozar, çarpıcılık sarfiyatını çoğşeşr. Bu nedenle işleyim dolapları allıkırken ilk nazarıitibar edilecek husus beygir gücüdür. Buzdolabı allıkırken nazarıitibar edilmesi gereken bir vesair radde ise dolabın izolasyonunun ne derecede nitelikli bünyeldığıdır. Zira kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak iktiran etmek için haddinden okkalı çallıkışır ve motor yanmasına varan arızalara uğur açar. Tekrar buzdolabı allıkırken önem vermeniz gereken bir vesair radde ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun okkalı ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ıskaloriı kaybetmesini engeller. Dijital termostatı sıfır doğrusu manuel termostatlı buzdolapları hasetmüzün teknolojisinin peşinde kalmıştır. Firmamızla iletişime geçerek sizin yararlanmaıza en akla yatkın soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çallıkışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da allıküminyum doğrama dolgulu yahut çelik kepenk sistemleri olarak başkalık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri allıküminyum kepenk sistemleri olup henüz küçümencik ve tendürüst olması maksut yerlerde bile çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri alarga kumanda ile denetçi edilebilen, üstte ki sarma haznesin bile kâin otomatik kepenk motoru ile dönme işlemlemi gerçekleştirerek çallıkışan ve bu iş esnasında gelecek yahut son sarma işlemlemleri yaparak kepengi açan yahut kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri ev ve büro kullanımların da temek metres işlemlemlerin bile bile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dıştan protez panjur sistemleri olarak başkalık gösterir.

kepenk tamiri