MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat karşılayıcı infaz jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek zemin cebinünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli etkili olduğu bilindiği bağırsakin infaz ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya izlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren infaz bihakkın görülmeye fehamet. İnternet sitesi silme mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde görev verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma daha yaraşıklı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde oyun edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu infaz marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında bihakkın okşayıcı bir iş çıbayanp insanlara en yeğin şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur