Hareketli ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının alışmutaş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme üretmek talip zevat, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışmutaş işçiliklemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun yanı silsile iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu işçiliklemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği belirtik bulunan kredi kartları aracılığı sayesinde olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Beylarda Geriış Soruşturma
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının alışmutaş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının kredi ve vezneci kartpostalı yöntemi ile alışmutaş yapmayı tercih ederken kredi kartpostalı ve vezneci kartpostalı bulunmayan zevat ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek alışmutaş yamayı tercih eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mebdeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istismar etmek icap. Yani kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi taraf alan e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı amaç kitleye bir yeni grup henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satılarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine taraf vererek, amaç kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma