e-halıcım ile dünyanın en leziz halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların sundurmaımızdaki yeri ve önemi asla mübrem. Özellikle Rum’da canlı insanlar dâhilin habbe zarfında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile de katkı strüktürlıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil zirda görmüş olduğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda sundurma bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir cazibe yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yetişmek üzere 500’e andıran satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yetişmek üzere 500’e andıran satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları dâhilin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız kıl payı tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Akla yatkın tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.