OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, taşınabilir kılgı ve canlı bindi deneyimi olan en sağlıklı kripto borsaları arasında mevki alır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı bindi sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Yol başarımı açısından son nokta yararlı bir ortam olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın kıvrak olduğu dönemlerde de herhangi bir donma yaşamaz. OKX sağlıklı mi? sorusuna yanıt olabilecek taşınabilir uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen ortam, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek dâhilin çehre doğrulaması uygulamak zorundadır. AML politikalarına gereğince akım fail borsa, etkinlik gösterdiği ülkelerin seçimına müsait şekilde akım fiyat. OKX kripto borsası sağlıklı bir borsadır. Çoklu lisan desteği sunması sebebiyle birsonsuz ülkeden yatırımcının kolayca kullanabilmesi, platformun sağlıklı bir düz olduğunu gösterir. Tarafsız kripto kredi borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX kıymetlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına sahip, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve yanılma ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir kişi olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Legal mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte etkinlik gösteren bir kripto kredi borsasıdır. Faaliyette olduğu bütün ülkelerde ülkelerin seçimına müsait şekilde akım etmektedir. Türkiye’bile bile çok sayıda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak muamelat yapabilmeleri dâhilin çehre doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çteşrinievvel limiti ve kredi yatırma kısıtlaması ile karşı karşıya kalmaktadır. OKEx’e Hüviyet Bilgilerini özgülemek Kredili mi? Hüviyet doğrulaması, sayısal birsonsuz uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlıklı kripto kredi borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin asıl sebebi; iftira kredi aklama ve yıldırıü akçalanmış etme suçları ile uğraş buyurmak ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna yok etmek amacıyladır. OKX Hüviyet Bilgilerini Paylaşır mı? Hüviyet bilgileri doğrusu ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu sav konusu bileğildir. Fakat savcılık kararı ile incelenmeye alınması gereken kişilerin bilgileri, OKEx tarafından sadece ilgili birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir nema bitirme ettiler. Günümüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok makro katkı sağlamıştır. Çok sayıda ünlü şahıs Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin makro bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve global finans sistemini tekrar kurma etme potansiyeline sahip olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, hava-satım kârlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global ekonomi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı kalmak, müşteri deneyimi düzında kendimizi yükseltmek ve dünyayı bileğkârtirecek şeyler başarmak dâhilin çalışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik sabah akşam önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve daha birsonsuz gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir kılgı tarafından sayısal varlık kârlemleri dâhilin emniyetli, istikrarlı ve sağlıklı bir düzlem sağlar. üste, sektördeki en yararlı al-sat deneyimini takdim etmek dâhilin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine gereğince ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okx kayıt