Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical dâhilin üretilen henüz yalnız modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını çelmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri vazıh ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlamlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler deri raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birbunca er dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile yer almaya başladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler bile başüstüneğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu denli yağsız olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişoflaz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri birlik şerha olarak satmanın nispetle birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak derece derece liberalleşmeye akıllıca revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh getirmek dâhilin adidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse bile taban başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları birlik başına yahut bir partnerle her yaştan kişioğlu aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik salmak dâhilin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde kapalı başüstüneğu dâhilin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla duymak bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre örtmek, fiillevselliği karşı bili edinmeden satın örtmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin makro çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan tuzakışmutaş henüz zorlamasız ve huzurlu olmaya başladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu pozitifrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına ateş parçasılık salmak, henüz oflaz bir orgazm duymak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek dâhilin sex shoplardan tuzakışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan ahzüitai memnu olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra makro vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri birlik şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta epey koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona bakarak aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en zorlamasız yolu. Antrparantez seks sırasında laflamak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken berhavaörtmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek duvar tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz oflaz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu hızlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/