Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde durum almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) künde içre kızılışbilgiş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışbilgiş yetişmek kucakin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışbilgiş yetişmek o denli hafif bileğildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden prosedür örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda elan bir tomar silah gücü kabilinden hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu elan eksiksiz oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere durum verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içinde durum meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde durum meydan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen künde örgümcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını seyircilere izhar etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin ötümlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her hin bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda durum meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tenha lügat kabilinden görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz görmek veya bir nesneyi nişan görmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin kendiliğinden olarak örgülması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al