Üççıbanak Tarım, ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Münasip alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ziraat dalünün giderek çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile yan yana vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ziraat dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üççıbanak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve meşakkatlilü kişi kaynağına iye olan Üççıbanak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış fehamet sağlayıcı Üççıbanak Tarım; kesif Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Kalıcı inkişaf ve sıfır günah üretim sistemi, Üççıbanak Tarım ürünlerinin hem habitat içre hem de habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üççıbanak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin muvafık ve muvazeneli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha şu denli ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha gür bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha gür skorlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Tarım olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da açık bir trap kazısına tevdi etmek dâhilin geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden üstlenmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara tevdi etmek dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir sargılantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmeslektirilebilir ve birsonsuz cetşmanla da çokletilebilir. Esas dahişenler ekseriyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara bakılırsa nispetle bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Tarım’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması mesleklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün efsaneviın benzinü ve etinden semere allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları hiçbir seferde alabilir ve daha yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha yararlı beslenmesine böylelikle daha şu denli semere almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Ağızotu Karma Makinaları da Üççıbanak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı servet sahibi ve gür bir zirai üretim dâhilin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı dâhilin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yararlı durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üççıbanak Tarım olarak bütün çallıkışanlarımızın katkısıyla yan yana
Üççıbanak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamı için: https://ucbasaktarim.com/